Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przed Neapolem

Znakomite nastroje panują w klubie Genui przed niedzielnym wyjazdowym meczem z S.S.C. Napoli. Oprócz zdyskwalifikowanego na 2 mecze Delio Rossi jedynym nieobecnym będzie kontuzjowany Angelo Palombo. Trenera na ławce zastąpi oczywiście Fedele Limone, natomiast Eder Citadin Martins załatwił swoje sprawy rodzinne i już wrócił z Brazylii. Podobnie jak przed meczem z Romą, Klub zorganizował sparing ze studentami z Allievi Nazionali. Oprócz Palombo z pierwszej '11' nie wystąpił tylko Sergio Romero.

W pierwszej połowie Doria zagrała systemem 4-1-3-2 w składzie : Da Costa, Berardi, Mustafi, Castellini, Poulsen, Maresca, Soriano, Munari, Renan, Maxi López, Eder. Druga połowa to 3-5-2 i : Berni; Rossini, Gastaldello, Costa; De Silvestri (25' Rodríguez), Poli, Krsticic, Obiang, Estigarribia; Icardi, Sansone. Test zakończył się zwycięstwem 4:0 (bramki: Eder, Mustafi, Gastaldello i Icardi).

Pierwszy mecz w sezonie między Samp i Napoli rozegrany 30 września 2012 na Stadio Luigi Ferraris zakończył się zwycięstwem gości. Faulowany w polu karnym był Marek Hamšík, jedenastkę wykorzystał Edinson Cavani. Czyli mecz wygrały Neapolitańczykom ich gwiazdy.  Jeśli spojrzeć na ówczesny skład Sampdorii (4-3-3): Romero; Berardi (87' Poulsen), Gastaldello, Rossini, Costa; Munari (70' De Silvestri), Krsticic, Obiang; Soriano (80' Icardi), Eder, Estigarribia, to gwiazd w nim nie ma. Minęło 4 i pół miesiąca i jest przynajmniej jedna gwiazda - Icardi. I moim zdaniem również kapitan Gastaldello (czerwona kartka w tamtym meczu), który powrócił do kadry Italii zasługuje na to miano.